LKS Kadet Lisów - strona nieoficjalna

Witamy na stronie klubu LKS Kadet Lisów

• autor: lzslisow, 2012-10-01 09:59
Za pośrednictwem serwisu futbolowo.pl utworzyliśmy stronę, która mamy nadzieję stanie się forum wymiany informacji dotyczących naszego klubu. Strona jest obecnie w fazie budowy, więc prosimy wszystkich zainteresowanych o cierpliwość.

autor: Jurek42 2013-10-13 16:53:57

Profil Jurek42 w Futbolowo Takiego chamstwa wśród kibiców z Lisów przybyłych na mecz Gabaryty Dęblin - Kadet Lisów (wysoka przegrana gości 5:1) Dowodem tego są pozostawione pojemniki po napojach "wyskokowych" i puszki po piwie.Epitety w stronę sędziego z (ławki na której siedziało dziecko przybyłe na mecz z opiekunem). Natomiast w trakcie przerwy w meczu, podczas akcji ratowniczej życia ludzkiego z udziałem śmigłowca ratowniczego, policji, karetek i straży (kibic gości - ubrany w czarną skórę wyróżniał najbardziej niestosownie). Kibic z Dęblina.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Brak danych.